O nas

Zakład Ochrony Środowiska I Higieny Pracy BIOSAN jest rodzinną firmą założoną w 1996 r. W początkowym okresie główną działalnością firmy było wykonywanie różnego rodzaju opracowań na rzecz ochrony środowiska. Działalność ta zaowocowała opracowaniem do dnia dzisiejszego wielu operatów, ocen i raportów oddziaływania inwestycji na środowisko.

W 1997 r. uruchomiono Laboratorium Higieny Pracy, które z powodzeniem działa do dnia dzisiejszego. Rozpoczęliśmy swoją działalność od pomiarów czynników fizycznych na stanowiskach pracy (hałas, pył całkowity, respirabilny, oświetlenie, mikroklimat).

Od czerwca 2004 r. działalność została rozszerzona o oznaczenia czynników chemicznych na stanowiskach pracy, w tym roku rozpoczęliśmy również starania o uzyskania akredytacji dla naszego laboratorium w oparciu o normę PN EN ISO/IEC 17025 w celu potwierdzenia kompetencji pracowników naszego laboratorium. Cel zrealizowano w sierpniu 2005 r. (nr akredytacji PCA – AB 632).

Zatrudniamy w naszym zakładzie wysokiej klasy specjalistów, którzy nieustannie podlegają szkoleniom oraz biorą udział w badaniach biegłości dotyczących oznaczeń laboratoryjnych uzyskując zadawalające wyniki.

Głównym celem naszej działalności jest spełnianie wymagań naszych klientów w sposób profesjonalny. Posiadamy nowoczesny i sprawdzony sprzęt pomiarowy, dzięki czemu możemy wykonywać dla Państwa wiarygodne badania i pomiary.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług.

 

Laboratorium spełnia wymogi normy PN -EN ISO/IEC 17025:2005 i posiada Certyfikat Akredytacji Laboratorium Badawczego wydany przez Polskie Centrum Akredytacji nr AB 632. Certyfikat Akredytacji ważny jest do dnia 9.08.2021.

CERTYFIKAT ZAKRES AKREDYTACJI