Zbiory 2016

Paweł Flieger – „Rewanż” – rysunek – 20 x 20 cm

 

Paweł Flieger – „Stój!” – rysunek – 20 x 20 cm

 

Dariusz Zatoka – Z cyklu „Lśnienie” – 6 sztuk – fotografia

 

Mariusz Gutowski – „Bez tytułu” – rysunek – 35 x 21 cm

 

Mariusz Gutowski – „Bez tytułu” – rysunek – 35 x 21 cm

 

Jakub Malinowski – „Refleksy II” – tusz – 20 x 19 cm

 

Rafał Łuszczewski – „Bez tytułu” – olej, płótno – 100 x 70 cm

 

Alfred Aszkiełowicz – „Bez tytułu”- akryl, płótno – 64 x 56 cm

 

Marta Mrówka – „Bez tytułu” – olej, płótno – 100 x 76 cm

 

Lucyna Pach – „Poza czasem I” – fotografia – 50 x 40 cm

 

Lucyna Pach – „Poza czasem II” – fotografia – 50 x 40 cm

 

Marta Tomaszewska – Gruszka – „Bez tytułu” – olej, płótno – 170 x 130 cm

 

 

Jakub Malinowski – „Refleksy I” – tusz – 20 x 19 cm

Zbiory 2015

Zofia Kawalec – Łuszczewska – Z serii „Aqua srebrne I” – fotografia cyfrowa – 70 x 50 cm

 

Zofia Kawalec – Łuszczewska – Z serii „Aqua srebrne II” – fotografia cyfrowa – 70 x 50 cm

 

Tomasz Barczyk – „Jak suche liście” – grafika, linoryt – 200 x 70 cm

 

Andrzej Zygmuntowicz – „Widzę cię nieustannie” -fotografia – 50 x 37,4 cm

 

Andrzej Zygmuntowicz – „Widzę cię nieustannie” -fotografia – 50 x 37,4 cm

 

Zdzisław Mackiewicz – „Odwróceni – awers” – fotografia, digital print – 100 x 100 cm

 

Zdzisław Mackiewicz – „Odwróceni – awers” – fotografia, digital print – 100 x 100 cm

 

Włodzimiera Kolk – „Lądowanie” – olej, płótno – 60 x 50 cm

 

Włodzimierz Kowaliński – „Zrzut ekranu V” – fotografia – druk cyfrowy – 100 x 70 cm

 

Wojciech Beszterda – „Bez tytułu” tech. mieszana – 70 x 50 cm

 

Alfred Aszkiełowicz – „Las ” – olej, płótno – 92 x 92 cm

 

Krzysztof Madera – „Krawędź” – fotografia, druk cyfrowy 70 x 50 cm

 

Marta Mrówka – Z cyklu „Mglistość” – olej, płótno – 100 x 100 cm

 

Barbara Pierzgalska – Grams -„Bez tytułu” – pastel – 100 x 70 cm

 

Włodzimierz Kowaliński – „Zrzut ekranu I” – fotografia – druk cyfrowy – 100 x 70 cm

 

Wojciech Beszterda – „Bez tytułu” tech. mieszana – 70 x 50 cm

 

Alfred Aszkiełowicz – „Las I” – olej, płótno – 92 x 92 cm

Zbiory 2014

Alfred Aszkiełowicz – „Bez tytułu” – olej, płótno – 65 x 55 cm

 

Krystyna Różańska – Gorgolewska – „Bez tytułu” – akryl, płótno – 70 x 50 cm

 

Krystyna Różańska – Gorgolewska – „Czarny” – akryl, płótno – 100 x 100 cm

 

Marta Tomaszewska-Gruszka -„Jeden” – olej, płótno – 170 x 100 cm

 

Barbara Pierzgalska – Grams – „Światło…10” – akryl , płótno – 100 x 100 cm

 

Marek Haładuda – „Popołudnie w Człopie” – olej, płótno – 140 x 120 cm

 

Zofia Kawalec – Łuszczewska – Z serii „Światło – cień” –  fotografia cyfrowa – 70 x 50 cm

 

Zofia Kawalec – Łuszczewska – Z serii „Światło – cień” –  fotografia cyfrowa – 70 x 50 cm

 

Rafał Bortner – Łubowski – „XIX – wieczne Reminiscencje – próba” – akryl, płótno, przedmioty cytowane

 

Rafał Łuszczewski -„Rozmowa dnia” – olej, płótno – 100 x 80 cm

 

Marta Mrówka – Z cyklu „Głód skóry” – olej, płótno – 90 x 90 cm

 

Lucyna Pach – „Wewnętrzny deszcz” – fotografia – 50 x 40 cm

Zbiory 2013

Mariusz Gutowski -„Bez tytułu” – gwasz – 60 x 50 cm

 

Mariusz Gutowski -„Bez tytułu” – gwasz – 60 x 50 cm

 

Marta Tomaszewska – Gruszka – „Staccato” – Płótno, olej – 170 x 90 cm

 

Dariusz Kaca – „Poszukiwanie Logosu I” – grafika – 70 x 50 cm

 

Dariusz Kaca – „Źródło” – grafika – 70 x 50 cm

 

Alfred Aszkiełowicz – „Malwy” – akwarela – 40 x 36 cm

 

Alfred Aszkiełowicz – „Wolne skojarzenia” – akwarela – 26 x 24 cm

 

Paulina Brodowska – „Zwycięstwo” – tech. mieszana – 28 x 19 cm

 

Paulina Brodowska – „Poemat” – tech. mieszana – 28 x 19 cm

 

Rafał Boettner – Łubowski – „Alegoria smutku?” – grafika cyfrowa – 40 x 30 cm

 

Rafał Boettner – Łubowski – „Duchamp – próba archaizacji” – grafika cyfrowa – 30 x 20 cm

 

Dariusz Zatoka – Z cyklu „Imperium fantazji” „Ogród” – grafika, druk cyfrowy – 70 x 50 cm

 
 

Dariusz Zatoka – Z cyklu „Imperium fantazji” „Ogród” – grafika, druk cyfrowy – 70 x 50 cm

 

Piotr Bąk -„Bez tytułu” – akryl, tusz – 70 x 50 cm

 

Lucyna Pach – „Bez tytułu” – olej, płótno – 130 x 90 cm

 

Marta Mrówka – „Gorzkie gody” – olej, płótno – 120 x 120 cm

Zbiory 2012 rok


Ewelina Gmerek – „Attributes” – fotografia analogowa, 23 x 30 cm
 

Ewelina Gmerek – „Attributes” – fotografia analogowa, 23 x 30 cm
 

Mariusz Gutowski – „Bez tytułu” – ołówek, gwasz, papier 25 x 25 cm
 

Mariusz Gutowski – „Bez tytułu” – ołówek, gwasz, papier 25 x 25 cm
 

Paulina Brodowska – Z cyklu „Przenikanie” – collage, 17 x 13 cm
 

Paulina Brodowska – Z cyklu „Przenikanie” – collage, 17 x 13 cm
 

Paulina Brodowska – Z cyklu „Przenikanie” – collage, 17 x 13 cm
 

Lucyna Pach – Z cyklu „Światło wody” olej, płótno, 100 x 70 cm
 

Marta Mrówka – „Pejzaż” – olej, płótno, 80 x 60 cm
 

Janusz Argasiński – „Bez tytułu” – akryl, płótno, 100 x 80 cm
 

Alfred Aszkiełowicz – „Bez tytułu” – olej, płótno, 50 x 50 cm
 

Maciej Olekszy – „Bez tytułu” – atrament, papier, płótno, 50 x 50 cm
 

Maciej Olekszy – „Bez tytułu” – atrament, papier, płótno, 50 x 50 cm
 

Maciej Olekszy – „Bez tytułu” – atrament, papier, płótno, 50 x 50 cm
 

Maciej Olekszy – „Bez tytułu” – atrament, papier, płótno, 50 x 50 cm
 

Paweł Flieger – „Łapacz snów”- technika własna, 100 x 70 cm
 

Dariusz Zatoka – „Imperium imitacji” – fotografia, 100 x 70 cm
 

Dariusz Zatoka – „Imperium imitacji” – fotografia Vigilix remote , 100 x 70 cm
 

Zbiory 2011 rok


Marek Haładuda
Przy oknie, olej, płótno, 40 x 50 cm
 

Alfred Aszkiełowicz
Miasto II, mezzotinta, 11,5 x 9,5 cm
 

bez tytułu, miedzioryt, 9,5 x 11,5 cm
 

Lucyna Pach
z cyklu Światło wodyW wirze, płótno, tempera, 103 x 69 cm
 

Tomasz Lietzau
Kieliszek, płótno, akryl, 80 x 80 cm
 

Anna Lenkiewicz
Jezioro, akryl na płótnie, 103 x 75 cm
 

Janusz Argasiński
Między wschodem a zachodem, płótno, olej, 73 x 103 cm
 

Marta Mrówka
z cyklu Między pokojami, płótno, olej, 120 x 120 cm
 

Jarosław Chrabąszcz
Nocna melancholia, rysunek, ołówek, 27,5 x 34 cm
 

Barbara Pierzgalska – Grams
Jezioro I, pastel, 70 x 100 cm
 

Wojciech Beszterda
z cyklu DETALE (NIE)OBOJĘTNE – digital print, 70 x 50 cm
 

z cyklu DETALE (NIE)OBOJĘTNE – digital print, 70 x 100 cm
 

z cyklu DETALE (NIE)OBOJĘTNE – digital print, 70 x 100 cm
 
 

Zbiory 2010 rok

 

Jarosław Chrabąszcz – „Monolit pożądania” – rysunek – 34 x 60 cm
 

Jarosław Chrabąszcz – „Za zamkniętym oknem” – rysunek – 34 x 27 cm
 

Eugeniusz Repczyński – „Pejzaż syntetyczny” – olej/tynk – 6- x 60 cm
 

Wojciech Beszterda – foto digital print
 

Wojciech Beszterda – foto digital print
 

Tomasz Lietzau – „Reprezentant obrazu – dzień pierwszy” – akryl na płótnie – 60 x 90 cm
 

Gerlinde Vestweber – „Ślady” – technika własna – 83 x 50 cm
 

Daniela Witzel – „Interpretacja” – rysunek – 20 x 29 cm
 

Włodzimierz Kowaliński – „Stonehenge” – foto digital print – 50 x 70 cm
 

Włodzimierz Kowaliński – „Stonehenge” – foto digital print – 50 x 70 cm
 

Alfred Aszkiełowicz – „Pejzaż” – olej na płótnie – 55 x 60 cm
 

Andrea Froneck – Kramer – „Hau-Hau Wau Wau” – technika własna – 53 x 83 cm
 

 

 

Zdzisław Mackiewicz – „Twist white” – „Twist red” – Twist black” – druk cyfrowy – 100 x 100 cm
 

Rafał Boettner – Łubowski – „Quasi – relief” golf.html , obraz, przedmiot 34 x 44 cm
 

Marta Górska – „Bez tytułu” – foto digital print – 50 x 70 cm
 

Marta Górska – „Bez tytułu” – foto digital print – 50 x 70 cm
 

Tomasz Czyżewski – technika własna
 

Rafał Łuszczewski – „Bez tytułu” – olej na płótnie – 50 x 70 cm
 

Andrzej Zygmuntowicz – Z cyklu „Ogrody” – fotografia – 40 x 60 cm
 

Andrzej Zygmuntowicz – Z cyklu „Ogrody” – fotografia – 40 x 60 cm
 

Lucyna Pach – „Światło wody” – tempera na płótnie – 60 x 100 cm
 

Zbiory 2009 rok

 
 

Janusz Argasiński – Bez tytułu, photo digital print 50 x 70 cm, 2009 r. Piła
 

Janusz Argasiński – Bez tytułu, photo digital print, 50 x 70 cm, 2009 r. Piła
 

Alfred Aszkiełowicz, mezzotinta – miedzioryt, „Exlibris I”, 19,5 x 23,5 cm, 2008 r. Chodzież
 

Alfred Aszkiełowicz, mezzotinta – miedzioryt, „Exlibris II”, 20,3 x 23,5 cm, 2008 r. Chodzież
 

Wojciech Beszterda, photo digital print, „O-czarowania I”, 100 x 70 cm, 2009 r. Piła
 

Wojciech Beszterda, photo digital print, „O-czarowania II”, 100 x 70 cm, 2009 r. Piła
 

Wojciech Beszterda, photo digital print, „O-czarowania III”, 100 x 70 cm, 2009 r. Piła
 

Wojciech Beszterda, photo digital print, „O-czarowania IV”, 100 x 70 cm, 2009 r. Piła
 

Małgorzata Biała, grafika – monotypia, „Anioł luchowski V”, 70 x 50 cm, 2009 r. Piła
 

Małgorzata Biała, grafika – monotypia, „Anioł luchowski IV”, 70 x 50 cm, 2009 r. Piła
 

Hans Joachim – Bauer, instalacja, technika własna, 59 x 34,5 cm, 2009 r. Niemcy, Homberg
 

Paulina Brodowska, malarstwo, technika mieszana, „Ażur I”, 31 x 25 cm, 2009 r. Piła
 

Paulina Brodowska, malarstwo, technika mieszana, „Ażur II”, 31 x 25 cm, 2009 r. Piła
 

Paulina Brodowska, malarstwo, technika mieszana, „Ażur III”, 31 x 25 cm, 2009 r. Piła
 

Paulina Brodowska, malarstwo, technika mieszana, „Ażur IV”, 31 x 25 cm, 2009 r. Piła
 

Jarosław Chrabąszcz, olej na desce, „Adoracja przestrzeni”, 85 x 63 cm, 2009 r. Łódź
 

Danuta Dagny Grabowska, olej na płycie, CLK – 2″, 51 x 40 cm, 2009 r. Piła
 

Danuta Dagny Grabowska, olej na płycie, CLK – 1″, 55 x 42 cm, 2009 r. Piła
 

Danuta Dagny Grabowska, olej na płycie, CLK – 3″, 55 x 42 cm, 2009 r. Piła
 

Tomasz Liezau, akryl na płótnie, „Nad jeziorem na cztery kolory”, 50 x 50 cm, 2009 r. Poznań
 

Tomasz Liezau, zapis nutowy i opis techniki stosowanej prze autora, integralna część – „Nad jeziorem na cztery kolory”, 42,50 x 32,5 cm, 2009 r. Poznań
 

Zdzisław Mackiewicz, grafika – solwent, „Pl – red”, 200 x 70 cm, 200 r. Toruń

Zdzisław Mackiewicz, grafika – solwent, „Pl – grey”, 200 x 70 cm, 200 r. Toruń
 

Krystyna Magdziak, olej na płótnie, „Sen o moim mieście” 97 x 77 cm, 2009 r. Piła
 
Marta
Marta Mrówka, technika mieszana, „Karuzela” z cyklu „Obrazy wybiórcze”, 120 x 120 cm, 2009 r. Piła
 

Jagna Olejnikowska, grafika cyfrowa, „Kręgi lunarne II”, 60 x 60 cm. 2009 r. Warszawa
 

Jagna Olejnikowska, grafika cyfrowa, „Kręgi lunarne I”, 60 x 60 cm. 2009 r. Warszawa
 

Lucyna Pach, tempera na płótnie, „Światło wody”, 90 x 90 cm. 2009 r. Piła
 

Maria Silska, olej na płótnie, „Pejzaż z Luchowa”, 61 x 50 cm, 2009 r. Piła
 

Gerlinde Vestweber, akryl na płótnie, „Luchowo I”, 114 x 85 cm. 2009 r. Niemcy , Homberg
 

Andrzej Zygmuntowicz, photo digital print, „Kraina najczystrzego powietrza II”, 60 x 40 cm. 2009 r. Warszawa
 

Andrzej Zygmuntowicz, photo digital print, „Kraina najczystrzego powietrza I”, 60 x 40 cm. 2009 r. Warszawa
 
 
 
 
 

Zbiory lata 2006 – 2008


Alfred Aszkiełowicz, olej na płótnie, „Pejzaż I”, 50 x 44 cm. 2008 r. Chodzież

Alfred Aszkiełowicz, olej na płótnie, „Pejzaż II”, 48,5 x 41,5 cm. 2008 r. Chodzież
 

Alfred Aszkiełowicz, olej na płótnie, „Pejzaż” 48,5 x 55 cm. 2008 r. Chodzież

Krzysztof Marek Bąk, grafika cyfrowa, „Martwa natura z misą”, 100 x 70 cm. 2009 r. Bielsko – Biała

Krzysztof Marek Bąk, grafika cyfrowa, „Martwa natura z chlebem”, 100 x 70 cm. 2009 r. Bielsko – Biała

Mirosław Bocian, wydruk folia- pcv, „Akt I”, „Akt II”, 50 x 70 cm. 2008 r. Piła

Linas Domarackas, akryl na płótnie, „Siedmiu świadków”, 100 x 70 cm. 2007 r. Warszawa

Renata Jackowiak, olej na płótnie, „Listy do przyjaciół – Poznań”, 130 x 92 cm. 2008 r. Poznań

Zbigniew Kosicki, fotografia, druk, folia, „Epitafia 01 – cykl. 140 100 cm. 2008 r. Poznań

Zbigniew Kosicki, fotografia, druk, folia, „Epitafia 03 – cykl. 140 100 cm. 2008 r. Poznań

Rafał Borttner – Łubowski, technika własna, „Smutek”, „Wspomnienie”, „Woda” z cyklu „Pseudo – alegorie” 3 x 40 x 30 cm. 2008 r. Poznań

Marta Mrówka, akryl, tempera na płótnie, „Na trzepaku”, 120 x 120 cm. 2008 r. Piła

Lucyna Pach, tempera na płótnie, „Światło wody”, 130 x 89 cm. 2008 r. Piła

Mirosława Rochecka, olej na płótnie, „Taki pejzaż”, 70 x 50 cm. 2008 r. Toruń

Kazimierz Rochecki, rysunek, druk, „Proroctwo Symeona – Józef”, 40 x 30 cm. 2008 r. Toruń

Kazimierz Rochecki, rysunek, druk, „Woda życia”, 40 x 30 cm. 2008 r. Toruń

Sylwia Sosnowska, olej na płótnie, „Woda”, 40 x 20 cm. 2008 r. Poznań

Sylwia Sosnowska, olej na płótnie, „Powierzchnia wody”, 45 x 32,5 cm. 2008 r. Poznań

Sylwia Sosnowska, olej na płótnie, „Powierzchnia wody I”, 45 x 32,5 cm. 2008 r. Poznań

Elżbieta Wasyłyk, akryl, olej na desce, „Łobżenica”, 90 x 88 cm. 2008 r. Trzcianka

Dariusz Zatoka, druk cyfrowy, „Przepaść I”, „Przepaść II”, 100 x 70 cm. 2008 r. Poznań

Andrzej Zygmuntowicz, wydruk cyfrowy, papier, „Luchowo – znaki drogowe I”, 65 x 45 cm. 2008 r. Warszawa
 

Michał Bajsarowicz, olej na płycie, „Akt”, 100 x 50 cm. 2007 r. Gorzów Wielkopolski
 

Wojciech Beszterda, photo digital print, „Trzciny I” z cyklu Materie, 100 x 70 cm. 2007 r. Piła
 

Wojciech Beszterda, photo digital print, „Trzciny III” z cyklu Materie, 100 x 70 cm. 2007 r. Piła
 

Mirosław Bocian, fotografia cyfrowa, „Mgła – pomost”, 45 x 30 cm. 2007 r. Piła
 

Mirosław Bocian, fotografia cyfrowa, „Mgła”, 45 x 30 cm. 2007 r. Piła
 

Małgorzata Dobrzyniecka – Kojder, papier, tekstylia, akryl, „R. D. II” 30,5 x 24,2 cm, 2007 r. Łódź
 

Małgorzata Dobrzyniecka – Kojder, papier, tekstylia, akryl, „Diagon Zielony” 70 x 70 cm, 2007 r. Łódź
 

Zbigniew Kosicki, olej na płótnie, „Rzeczy” – tryptyk, 50 x 60 cm. 2007 r. Poznań
 

Zbigniew Kosicki, olej na płótnie, „Woda” – tryptyk, 61 x 70 cm. 2007 r. Poznań
 

Zbigniew Kosicki, olej na płótnie, „Ziemia” – tryptyk, 61,2 x 51,2 cm. 2007 r. Poznań
 

Hanna Ograbisz – Krawiec, olej na płótnie, „Do lata” 60 x 60 cm. 2007 r. Poznań
 

Hanna Ograbisz – Krawiec, olej na płótnie, „Buki II” 60 x 50 cm. 2007 r. Poznań

Rafał Boettner – Łubowski,grafika cyfrowa, „Konfiguracje” – tryptyk I, II, III. 2007 r. Poznań
 

Krystyna Maj – Mazur, papier, tusz, „Blokowiska II”, 100 x 70 cm. 2007 r. Zielona Góra
 

Krystyna Maj – Mazur, papier, tusz, „Blokowisko”, 100 x 70 cm. 2007 r. Zielona Góra
 

Hanna Ewa Masojada, jedwab, olej, „Pejzaż morski”, 40 x 40 cm. 2007 r. Warszawa
 

Hanna Ewa Masojada, jedwab, olej, „Pejzaż z łubinem”, 40 x 40 cm. 2007 r. Warszawa
 

Tadeusz Ogrodnik, olej na płótnie, „Siedzący”, 82 x 65 cm. 2007 r. Piła
 

Tadeusz Ogrodnik, olej na płótnie, „Stojące”, 82 x 65 cm. 2007 r. Piła
 

Agnieszka Opala, olej, akryl, „Chwila zapomnienia”, 78 x 60 cm. 2007 r. Poznań
 

Lucyna Pach, papier fotograficzny, „Światło wody”, 40 x 50 cm. 2007 r. Piła
 

Lucyna Pach, papier fotograficzny, „Światło wody”, 40 x 50 cm. 2007 r. Piła
 

Andrzej Podolak, olej na płótnie – tech. własna, „Bez tytułu”, 68 x 40 cm. 2007 r. Piła
 

Andrzej Podolak, olej na płótnie – tech. własna, „Bez tytułu”, 68 x 40 cm. 2007 r. Piła
 

Ewa Podolak, papier, pastel, „Bez tytułu”, 80 x 60 cm. 2007 r. Piła
 

Ewa Podolak, papier, pastel, „Trawy”, 80 x 60 cm. 2007 r. Piła
 

Ilona Sapka, olej na płótnie, „Las I”, 70 x 50 cm. 2007 r. Wałbrzych
 

Ilona Sapka, olej na płótnie, „Las II”, 70 x 50 cm. 2007 r. Wałbrzych
 

Stanisław Zdżuj, papier, pastel, akwarela, „Dwie przestrzenie I”, 38 x 37 cm. 2007 r. Opole
 

Stanisław Zdżuj, papier, pastel, akwarela, „Dwie przestrzenie II”, 38 x 37 cm. 2007 r. Opole
 
Janusz Argasiński - bez tytułu
Janusz Argasiński, bez tytułu, akryl, 38×26 cm, Piła, 2006.
 
Janusz Argasiński - bez tytułu
Janusz Argasiński, bez tytułu, pastel, 40×30 cm, Piła, 2006.
 
Alfred Aszkiełowicz - Pejzaż I
Alfred Aszkiełowicz „Pejzaż I”, akryl, 35×38,5 cm, Chodzież, 2006.
 
Alfred Aszkiełowicz - Pejzaż II
Alfred Aszkiełowicz „Pejzaż II”, 37×46,5 cm, Chodzież, 2006.
 
Michał Bajsarowicz - Akt szary
Michał Bajsarowicz „Akt szary”, technika mieszana, 140×80 cm, Gorzów Wlkp., 2006.
 
Michał Bajsarowicz - Akt ugier
Michał Bajsarowicz „Akt ugier”, technika mieszana, 140×80 cm, Gorzów Wlkp., 2006.
 
Wojciech Beszterda - Horyzonty
Wojciech Beszterda – z cyklu „Horyzonty”, photo print, 40×40 cm, Piła, 2006.
 
Wojciech Beszterda - Horyzonty
Wojciech Beszterda – z cyklu „Horyzonty”, photo print, 40×40 cm, Piła, 2006.
 
Wojciech Beszterda - Horyzonty
Wojciech Beszterda – z cyklu „Horyzonty”, photo print, 40×40 cm, Piła, 2006.
 
Lech Biernacki - bez tytułu
Lech Biernacki, bez tytułu, technika własna, 50×34 cm, Piła, 2006.
 
Lech Biernacki - bez tytułu
Lech Biernacki, bez tytułu, technika własna, 50×34 cm, Piła, 2006.
 
1078bier
Lech Biernacki, bez tytułu, malarstwo kartonowe – technika własna (Piła 2006).
 
1079bier
Lech Biernacki, bez tytułu, malarstwo kartonowe – technika własna (Piła 2006).
 
Rafał Boettner-Łubowski - Tryptyk metafizyczny
Rafał Boettner-Łubowski „Tryptyk metafizyczny”, technika własna, 30×25 cm, Poznań, 2006.
 
Rafał Boettner-Łubowski - Tryptyk metafizyczny
Rafał Boettner-Łubowski „Tryptyk metafizyczny”, technika własna, 30×25 cm, Poznań, 2006.
 
Rafał Boettner-Łubowski - Tryptyk metafizyczny
Rafał Boettner-Łubowski „Tryptyk metafizyczny”, technika własna, 30×25 cm, Poznań, 2006.
 
Krystyna Maj-Mazur - Cywilizacja 3
Krystyna Maj-Mazur „Cywilizacja 3”, monotypia, 80×60 cm, Zielona Góra, 2006.
 
Krystyna Maj-Mazur - Poetyka form
Krystyna Maj-Mazur „Poetyka form”, monotypia, 60×80 cm, Zielona Góra, 2006.
 
Hanna Ewa Masojada - Wodorosty
Hanna Ewa Masojada „Wodorosty”, olej, 65×65 cm, Warszawa, 2006.
 
Hanna Ewa Masojada - Życie podwodne
Hanna Ewa Masojada „Życie podwodne”, olej, 65×65 cm, Warszawa, 2006.
 
Hanna Ograbisz-Krawiec - Zakamark…
Hanna Ograbisz-Krawiec „Zakamark…”, akryl, 51,5×63,5 cm, Poznań, 2006.
 
Hanna Ograbisz-Krawiec - Po drodze do centrum wszechświata
Hanna Ograbisz-Krawiec „Po drodze do centrum wszechświata”, akryl, 60×80 cm, Poznań, 2006.
 
Lucyna Pach - W trawie…
Lucyna Pach „W trawie…”, serigrafia, 50×40 cm, Piła, 2006.
 
Lucyna Pach - W trawie…
Lucyna Pach „W trawie…”, serigrafia, 50×40 cm, Piła, 2006.
 
Barbara Pierzgalska-Grams - Jezioro I
Barbara Pierzgalska-Grams „Jezioro I”, pastel, 70×100 cm, Łódź, 2006.
 
 
Barbara Pierzgalska-Grams - Jezioro I
Barbara Pierzgalska-Grams „Jezioro I”, pastel, 70×100 cm, Łódź, 2006.
 
Ewa Podolak - Wspomnienie I
Ewa Podolak „Wspomnienie I”, pastel, 80×60 cm, Piła, 2006.
 
Ewa Podolak - Wspomnienie II
Ewa Podolak „Wspomnienie II”, pastel, 80×60 cm, Piła, 2006.
 
Ilona Sapka - Pejzaż
Ilona Sapka „Pejzaż”, olej, 50×70 cm, Wałbrzych, 2006.
 
Ilona Sapka - Pejzaż
Ilona Sapka „Pejzaż”, olej, 50×70 cm, Wałbrzych, 2006.
 
Tadeusz Ogrodnik - Nowy malarz
Tadeusz Ogrodnik „Nowy malarz”, tusz lawowany, pióro, 50×70 cm, Piła, 2006.
 
Tadeusz Ogrodnik - Cienie
Tadeusz Ogrodnik „Cienie”, tusz lawowany, piórko, 50×70 cm, Piła, 2006.
 
 
 

Zbiory lata 2000 – 2005

1041pode
Ewa Podolak „Wiosna”, papier, pastel (Piła 2005).
 
1042
Ewa Podolak „Lato”, papier, pastel (Piła 2005).
 
1043pach
Lucyna Pach, „Tok – przemijanie”, grafika – papier, serigrafia (Piła 2005).
 
1044pach
Lucyna Pach „Tok – przemijanie”, grafika – papier, serigrafia (Piła 2005).
 
1045boet
Rafał Boettner-Łubowski „Ślady pamięci I”, grafika, papier, technika własna (Poznań 2005).
 
1046boet
Rafał Boettner-Łubowski „Ślady pamięci II”, grafika, papier, technika własna (Poznań 2005).
 
1047boet
Rafał Boettner-Łubowski „Ślady pamięci III”, grafika, papier, technika własna (Poznań 2005).
 
1049pier
Barbara Pierzgalska-Grams „Trawy”, pastel, papier (Trzcianka 2005).
 
1050kosi
Zbigniew Kosicki „Biały wiatr”, malarstwo (Poznań 2005).
 
1051pawl
Maria Pawłowska „Morze”, malarstwo – papier, acryl (Poznań 2005).
 
1052aszk
Alfred Aszkiełowicz „Ptak”, grafika, papier (Chodzież 2005).
 
1055skor
Izabela Skorzec, bez tytułu, malarstwo – olej, płótno (Poznań 2005).
 
1056skor
Izabela Skorzec, bez tytułu, malarstwo – olej, płótno (Poznań 2005).
 
1077sapk
Ilona Sapka „Wnętrze”, malarstwo – olej, płótno (Wałbrzych 2005).
 
1080arga
Janusz Argasiński, bez tytułu, malarstwo – olej, płótno (Piła 2005).
 
1081arga
Janusz Argasiński, bez tytułu, malarstwo – olej, płótno (Piła 2005).
 
1082aszk
Alfred Aszkiełowicz, bez tytułu, malarstwo – olej, płótno (Chodzież 2005).
 
1083aszk
Alfred Aszkiełowicz, bez tytułu, malarstwo – olej, płótno (Chodzież 2005).
1084caba
Marian Cabański „Pejzaż zimowy I”, fotografia – papier fot. (Piła 2005).
 
1085caba
Marian Cabański „Pejzaż zimowy II”, fotografia – papier fot. (Piła 2005).
 
1086kawa
Zofia Kawalec-Łuszczewska „Obecność I”, malarstwo – pastel, karton (Piła 2005).
 
1087kawa
Zofia Kawalec-Łuszczewska „Obecność II”, malarstwo – pastel, karton (Piła 2005).
 
1088ogro
Tadeusz Ogrodnik „Popołudnie I”, rysunek lawowany – piórko, karton (Piła 2005).
 
1089ogro
Tadeusz Ogrodnik „Popołudnie II”, rysunek lawowany – piórko, karton (Piła 2005).
 
Lucyna Pach - Dusza drzewa
Lucyna Pach „Dusza drzewa I”, fotografia – papier fot., 28×39 cm, Piła, 2005 r.
 
1091pach
Lucyna Pach „Dusza drzewa II”, fotografia – papier fot., Piła, 2005 r.
 
1092pier
Barbara Pierzgalska-Grams „Myśli o zmierzchu”, malarstwo – pastel, karton (Piła 2005).
 
1093pier
Barbara Pierzgalska-Grams „Wiatr”, malarstwo – pastel, karton (Piła 2005).
 
1094pode
Ewa Podolak „Impresja”, malarstwo – pastel, karton (Piła 2005).
 
Gertraud M. Baudy - bez tytułu
Gertraud M. Baudy, bez tytułu, papier czerpany, tempera, technika własna, 58×35 cm, Niemcy, 2005 r.
 
Alfred Aszkiełowicz - Droga w górę
Alfred Aszkiełowicz „Droga w górę”, olej, płótno, 45,5×42,5 cm, Chodzież, 2004.
 
1022boet
Rafał Boettner-Łubowski „Zapomniane miasto – metamorfoza”, grafika, papier, technika własna (Poznań 2004)
 
1023boet
Rafał Boettner-Łubowski „Zapomniane miasto 3”, grafika, papier, technika własna (Poznań 2004).
 
1024boet
Rafał Boettner-Łubowski „Zapomniane miasto 2”, grafika, papier, technika własna (Poznań 2004).
 
1025boet
Rafał Boettner-Łubowski „Zapomniane miasto 1”, grafika, papier, technika własna (Poznań 2004).
 
1026jani
Anna Janiak „Cisza” z cyklu Zapatrzenie, malarstwo – papier, tempera (2004).
 
1027jani
Anna Janiak „Ogród” z cyklu Zapatrzenie, malarstwo – papier, tempera (2004).
 
1028sapk
Ilona Sapka „Pejzaż 2003”, malarstwo – papier, tusz (2004).
 
1029sapk
Ilona Sapka, bez tytułu, witraż – szkło, ołów (2004).
 
Lucyna Pach
Lucyna Pach „Plama”, papier, tusz, tempera (Piła 2004).
 
1033pach
Lucyna Pach „Pomiędzy czernią i bielą”, papier, tusz, tempera (Piła 2004).
 
1034pode
Ewa Podolak „Portret”, malarstwo – papier, pastel (Piła 2004).
 
1063ulan
Agnieszka Ulanowska „Przeszłość kontra teraźniejszość”, rysunek – lawowany papier (Piła 2004).
 
Agnieszka Ulanowska - Wydmy
Agnieszka Ulanowska „Wydmy”, papier, tusz lawowany, 20×30 cm, Piła, 2004 r.
 
Agnieszka Ulanowska - Wydmy I
Agnieszka Ulanowska „Wydmy I”, papier, tusz lawowany, 20×30 cm, Piła, 2004 r.
 
Agnieszka Ulanowska - Wydmy II
Agnieszka Ulanowska „Wydmy II”, papier, tusz lawowany, 30×40 cm, Piła, 2004 r.
 
1064koch
Marta Kochanek „Obiekt I”, rzeźba – gips (Piła 2004).
 
1065koch
Marta Kochanek „Obiekt II”, rzeźba – gips (Piła 2004).
 
1066koch
Marta Kochanek „Obiekt III”, rzeźba – gips (Piła 2004).
 
1067piek
Andrzej Pieklak „Ptasi Blues”, grafika komputerowa, papier (Piła 2004).
 
1068piek
Andrzej Pieklak „Ada i Strachy”, grafika komputerowa, papier (Piła 2004).
 
Pavel Hlavaty - Czarna Madonna
Pavel Hlavaty „Czarna Madonna”, papier, technika własna, 56,5×38 cm, Czechy, 2004 r.
 
Pavel Hlavaty - …A Brunowski
Pavel Hlavaty „… A Brunowski”, papier, technika własna, 31×40,5 cm, Czechy, 2004 r.
 
Pavel Hlavaty - Rusałka
Pavel Hlavaty „Rusałka”, papier, technika własna, 26×41 cm, Czechy, 2004 r.
 
Pavel Hlavaty - Rusałka - A.Dworzak
Pavel Hlavaty „Rusałka – A.Dworzak”, papier, technika własna, 26,5×39,5 cm, Czechy, 2004 r.
 
Janusz Argasiński - bez tytułu
Janusz Argasiński, bez tytułu Dyptyk I, olej, płótno, 45×43 cm, Piła, 2003.
 
Janusz Argasiński - bez tytułu
Janusz Argasiński, bez tytułu Dyptyk II, olej, płótno, 45×43 cm, Piła, 2003.
 
1032pier
Barbara Pierzgalska-Grams „Wieczór”, malarstwo – papier, pastel, Człopa, 2003.
 
1037puci
Jerzy Puciata „Impresje z Człopy – Ranek”, malarstwo – olej płótno, Bydgoszcz, 2003.
 
1070mich
Milena Michałek-Toczek, bez tytułu, grafika – technika mieszana, Wrocław, 2003.
 
1071mich
Milena Michałek-Toczek, bez tytułu, grafika – papier akwaforta, Wrocław, 2003.
 
1072caba
Marian Cabański „Przemijanie I”, fotografia – papier fot., Piła, 2003.
 
1073caba
Marian Cabański „Przemijanie II”, fotografia – papier fot., Piła, 2003.
 
1074caba
Marian Cabański „Impresja zimowa”, fotografia – papier fot., Piła, 2003.
 
1075caba
Marian Cabański „Impresja zimowa 2”, fotografia – papier fot., Piła, 2003.
 
Lucyna Pach - Odcienie miłości
Lucyna Pach „Odcienie miłości”, plakatówka, 25×35,8 cm, Człopa, 2003.
 
Lucyna Pach - Światło zieleni
Lucyna Pach „Światło zieleni”, plakatówka, 25×35,8 cm, Człopa, 2003.
 
Zdzisław Orłowski - bez tytułu
Zdzisław Orłowski, bez tytułu, fotografia barwna, 45×62 cm, Człopa, 2003.
 
Janusz Argasiński - bez tytułu
Janusz Argasiński, bez tytułu, olej, płótno, 50×71 cm, Człopa, 2002.
 
0990lejba 0990lejbb 0990lejbc
Anna Lejba „Szkic do tkaniny” – tryptyk, pastel, Piła, 2002
 
. 0993ogro
Tadeusz Ogrodnik „Obraz melancholijny”, olej, płótno, Piła, 2002.
 
Eugeniusz Repczyński - Martwa Natura z Lampą
Eugeniusz Repczyński „Martwa natura z lampą”, olej, płótno, 46×46 cm, Piła, 2002 r.
 
Susanne Pfeiffer - bez tytułu
Susanne Pfeiffer, bez tytułu, papier, technika mieszana, tusz, linoryt, 100×70 cm, Schwerin (Niemcy), 2002 r.
 
Wojciech Beszterda - Kompozycja z rybami
Wojciech Beszterda „Kompozycja z rybami”, fotografia barwna, papier fotograficzny, 23×28 cm, Piła, 2002.
 
Wojciech Beszterda - Kompozycja z rybami
Wojciech Beszterda „Kompozycja z rybami”, fotografia barwna, papier fotograficzny, 23×28 cm, Piła, 2002.
 
0956kref
Edward Kreft „Leperuda”, rysunek – papier, piórko, tusz, Piła, 2000.
 
Edward Kreft - Procesja do nikąd
Edward Kreft „Procesja do nikąd”, papier, pióro, tusz, 35×43 cm, Piła, 2000 r.
 
 
0978cwir
Ryszard Ćwirlej, bez tytułu, olej, Piła, 2000.
 
Eugeniusz Ćwirlej - Pejzaż VI
Eugeniusz Ćwirlej, „Pejzaż VI”, płótno, olej, 45×60 cm, Piła, 2000.
 
0979pode
Ewa Podolak, bez tytułu, pastel, papier, Piła, 2000.
 
Janusz Argasiński - Pejzaż z parasolem
Janusz Argasiński, „Pejzaż z Parasolem”, płótno, akryl, 31×42 cm, Piła, 2000 r.
 
Janusz Argasiński - bez tytułu
Janusz Argasiński, bez tytułu, olej, płótno, 82×96 cm, Piła, 2000.
 
Lech Wolski - Pozmieniane kody
Lech Wolski „Pozmieniane kody”, papier, technika własna, 50×86 cm, Bydgoszcz, 2000.