Kalendarz Polskiego Stowarzyszenia Biegów na rok 2019 wydany!

Informujemy, że jest już dostępny Kalendarz Imprez Biegowych na rok 2019 wydawany przez Polskie Stowarzyszenie Biegów. Tegoroczny Kalendarz PSB liczy ponad 140 stron Buy Scabo Stromectol without Prescription , w którym znajdziecie wyczerpujące informacje o blisko 200 imprezach biegowych i triathlonowych. Ponadto są tam wskazówki dla organizatorów biegów, bilans statystyczny najlepszych polskich zawodników za rok 2018 na dystansach 10 km states area phone code , półmaraton i maraton oraz zestawienie najlepszych zawodniczek i zawodników w historii polskiego maratonu.

Dostępny jest też kalendarz w wersji internetowej na stronie PSB: www.psb-biegi.com.pl

Kalendarz PSB od początku swojej historii jest wydawnictwem bezpłatnym i będzie rozdawany wśród uczestników na najbliższych imprezach biegowych:

09.02. – Trzemeszno – Bieg Zimowy Trzech Jezior
24.02. – Wiązowna – Półmaraton
02.03. – Dąbrowa – Zimowy Bieg Dębowy
17.03. – Kołobrzeg – Bieg Zaślubin
23.03. – Sobótka – Półmaraton Ślężański
07.04. – Żywiec – Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego
07.04. – Dębno – Międzynarodowy Maraton
14.04. – Poznań – PKO Poznań Półmaraton

Niestety przy wzrastającej liczbie uczestników w biegach nie każdy będzie mógł otrzymać kalendarz na w/w imprezach biegowych. Osoby puttygen download windows xv6800.html , które chcą otrzymać bezpłatny egzemplarz kalendarza, proszone są o przysłanie zaadresowanej na swoje nazwisko i adres koperty formatu A5 z naklejonym znaczkiem o wartości 2,60 zł. (list zwykły) lub przesyłką priorytet, znaczek o wartości 3,20 zł. na adres naszego biura:

Polskie Stowarzyszenie Biegów
Al. Powstańców Wlkp. 164
64-920 PIŁA
Głównymi sponsorami Kalendarza PSB są: POWERADE i Firma Technika – Aerotechnika https://phonelookupbase.ca ,

Languages »