O nas

  • Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem. Istniejemy na rynku już od ponad 15 lat.

  • Wiedząc, jak stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, nasi instruktorzy starają się w sposób jak najbardziej przyjazny, a zarazem skuteczny, przygotować przyszłego kierowcę do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy. Na wykładach z teorii, które odbywają się w pełni wyposażonej sali wykładowej, zawsze panuje miła atmosfera. Oczywiście każdy kursant zaopatrzony zostaje w materiały dydaktyczne.

  • Posiadamy duży utwardzony plac manewrowy zlokalizowany w Wyrzysku. Na kursie praktycznym zapewniamy moc wyrozumiałości. Zapewniamy solidny trening na trasach WORD, który ułatwia osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym. Znakomitej większości naszych Kursantów udało się go zdać już za pierwszym razem, co jest najlepszym potwierdzeniem skuteczności usług Ośrodka JOKER.

  • W przeciwieństwie do wielu lokalnych szkół jazdy, oferujemy Państwu pełen zakres kategorii: A1, A, A2, B, BE, C, CE.

  • Oferujemy szkolenie uzupełniające przeznaczone dla osób, które chcą podnieść swoje umiejętności przed przystąpieniem do egzaminu państwowego na prawo jazdy lub mają problemy z jego zdaniem.

  • Oferujemy szkolenie dla osób, które posiadają prawo jazdy i chcą uzupełnić swoją wiedzę teoretyczną lub udoskonalić umiejętności praktyczne.

  • Zapewniamy również naukę w trybie szkolenia indywidualnego.

  • Posiadamy duże i nowoczesne zaplecze pojazdów, aby zapewnić Państwu ciągłość kursu nawet w trakcie awarii któregoś z aut.

  • Zapewniamy ubezpieczenie NW dla wszystkich kursantów.

  • Cały czas nasz Ośrodek się rozwija. Jesteśmy elastyczni, wprowadzamy też nowe rozwiązania, tak aby zadowolić klientów. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie procesu szkolenia.

 

Proponujemy Ci naukę teorii w zaciszu swojego domu – E-KURS.

Zapewnimy Ci 90-dniowy dostęp do aplikacji.

 

Ta interaktywna forma kursu daje swobodę i komfort nauki. Aplikacja działa na wszystkich urządzenia mobilnych, potrzebny jest tylko dostęp do internetu. Obsługa jest prosta i intuicyjna. Możesz się uczyć kiedy chcesz i gdzie chcesz. Program zawiera wykłady, testy, zbiór lekcji i ćwiczeń wykorzystywanych podczas egzaminowania kandydatów na kierowców w WORDach. Masz możliwość rozwiązania testu, który wygenerujesz z obszernej bazy pytań. Na koniec sprawdzisz się poprzez egzamin.

 

Oprócz argumentów czysto edukacyjnych – u nas zaoszczędzisz pieniądze! Nie pobieramy opłat za egzaminy wewnętrzne, zajęcia z pierwszej pomocy, materiały do nauki, obowiązkowe jazdy doszkalające. Płacisz tylko za kurs. Nie oszczędzamy paliwa oraz aut.

Naszym priorytetem jest Twoja nauka i technika jazdy, a przede wszystkim zadowolenie ze zdanego pozytywnie egzaminu!

Rzetelnie i fachowo przygotujemy Cię do bezstresowego zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy!

 

 

Prawo jazdy po nowemu od 4 czerwca 2018 roku ???

 

Od 4 czerwca 2018 roku miało być inaczej niż obecnie – przynajmniej jeżeli chodzi o naukę jazdy, sprawdzian umiejętności kierowcy i pierwsze lata za kierownicą. Nowe przepisy dotyczyć miały przede wszystkim tych kierowców, którzy odbieraliby prawo jazdy po 4 czerwca 2018 roku, a także tych, którzy je w tym czasie utracili. W planach była rozbudowa obowiązkowego szkolenia – o zajęcia z techniki jazdy w ekstremalnych warunkach.

Co jeszcze ulegnie zmianie jeśli zmiana przepisów dojdzie do skutku??

Ograniczenia prędkości. Przez 8 miesięcy od momentu odebrania prawa jazdy, kierowców obowiązywać będzie limit 50 km/h w obszarze zabudowanym i to nawet tam, gdzie znaki zezwalają na szybszą jazdę. Z kolei poza obszarem zabudowanym niedoświadczeni kierowcy będą mogli poruszać się najwyżej 80 km/h. Na drogach szybkiego ruchu zaś ( ekspresowe i autostrady) – 100 km/h.

Zielony listek. Znakiem rozpoznawczym nowych kierowców będą charakterystyczne naklejki na przedniej i tylnej szybie – zielony listek. Od czerwca przyszłego roku takie oznakowanie będzie obowiązkowe.

Więcej szkoleń. W ramach lepszego przygotowania do poruszania się po drogach, kierowcy będą zobowiązani przejść dwa dodatkowe szkolenia. Pierwsze szkolenie teoretyczne tj. 2 godziny wykładu o wypadkach drogowych, odbywające się WORD – cena około 100 zł. Drugie szkolenie – odbywające się w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy – krótki kurs w ramach którego dowiemy się m.in. jak wyprowadzić auto z poślizgu – cena około 200zł.

Okres próbny. Przez 2 lata od odebrania prawa jazdy kierowca nie będzie mógł dwa razy popełnić wykroczenia potwierdzonego mandatem (albo wyrokiem sądu). Jeżeli je popełni okres próbny zostanie przedłużony o kolejne 2 lata. Przewidziany jest też dodatkowy kurs oraz skierowanie na badania. Trzy wykroczenia oznaczają zaś odebranie prawa jazdy.

Prawo jazdy nie do pracy. Przez 8 miesięcy od uzyskania prawa jazdy niestety nie będzie można wykonywać żadnego zawodu związanego z kierowaniem autem. Wykluczone też będzie prowadzenie działalności gospodarczej, która wymaga zasiadania za kierownicą samochodu.

Punkty karne. Dotychczasowy limit 24 punktów karnych pozostanie bez zmian, ale po jego przekroczeniu kierowca zostanie skierowany na 28-godzinny kurs. Kurs ten zastąpi powtórny egzamin. Konieczne też będzie udanie się na badania psychologiczne. I choć uprawnienia nie zostaną odebrane, to kierowca trafi pod nadzór starosty na 5 lat. Jeżeli w tym okresie ponownie przekroczy 24 punkty straci prawo jazdy i będzie musiał ponownie odbyć szkolenie i zdać egzamin.

 

Jak zdobyć prawo jazdy?

 

Czytaj więcej