W Kaczorach wystąpi Laura Łącz. Są jeszcze bezpłatne wejściówki!

KACZORY. „Między mną a Tobą” to zaczerpnięty z cyklu ballad Bolesława Leśmiana tytuł poetycko-muzycznego recitalu polskiej aktorki filmowej i teatralnej Laury Łącz, która już 25 kwietnia wystąpi w Kaczorach. Artystka w autorskim programie sięgać będzie po niezapomniane dzieła wybitnych polskich poetów oraz ponadczasowe utwory muzyczne z okresu 20-lecia międzywojennego.

Laura Łącz, polska aktorka teatralna, filmowa i pisarka, na deskach teatru zadebiutowała w 1978 roku rolą Kobiety w sztuce Ballada Łomżyńska Ernesta Brylla. W latach 1977 – 2000 występowała na deskach Teatru Polskiego w Warszawie. W roku 1983 otrzymała Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego. Wystąpiła w kilkudziesięciu filmach kinowych, telewizyjnych, serialach, przedstawieniach teatralnych i Teatru Telewizji. Jest autorką książek dla dzieci, m.in. „Sekret czarnego łabędzia”, „Spełnione marzenia” oraz „Bajki i wiersze na cztery pory roku”. Jest córką piłkarza i aktora Mariana Łącza i aktorki Haliny Dunajskiej. Była żoną aktora Krzysztofa Chamca.
Recital Laury Łącz „Między mną a Tobą” odbędzie się w środę 25 kwietnia o godz. 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kaczorach. Udział w wydarzeniu możliwy jest wyłącznie za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które są jeszcze do nabycia w biurze GOK.

[fot. materiały Agencji Laura]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *