Wyprzedzała i znalazła się w rowie. Było o włos od tragedii

ŚMIŁOWO – ZELGNIEWO. Dzisiaj, przed południem na drodze Śmiłowo – Zelgniewo, doszło do wypadku. Samochód marki BMW, podczas manewru wyprzedzania, złapał pobocze i z dużą prędkością zjechał do rowu.

Młoda kobieta (mieszkanka powiatu pilskiego) kierująca autem, poobijana, została przewieziona do szpitala.
Według relacji strażaków, gdyby do zdarzenia doszło kilkanaście metrów wcześniej, uderzyła by w przydrożne drzewo, a skutki wypadku byłyby tragiczne…

[fot. OSP Kaczory]

 • 27 maja 2018 at 01:56
  Permalink

  Jakbym nie był, to bym nie pisał takich głupot jak ty.
  Jedni widzą w BMW to co ty inni natomiast komfort i bezpieczeństwo w podróżowaniu po drogach w Europie.

  Odpowiedz
  • 27 maja 2018 at 14:46
   Permalink

   Jeśli chodzi o BMW to pełna zgoda,fajne auta. Natomiast właściciele tych aut robią im złą renomę.Niestety Twój wpis w stylu „Ja wiem lepiej”
   sugeruje, że wpisujesz się w ten stereotyp.Jeśli się mylę to gratuluję, jesteś wyjątkiem ,który niestety potwierdza regułę. Pzdr

   Odpowiedz
 • 27 maja 2018 at 01:53
  Permalink

  No gdybym nie był nie pisał bym takich głupot jak ty. Jedni w BMW widzą stan umysłu inny natomiast bezpieczeństwo i komfort w poruszaniu sie po europejskich drogach. Jeśli masz takie zdanie to przykro mi, że jest ono takie płytkie.

  Odpowiedz
 • 25 maja 2018 at 12:32
  Permalink

  Pan redaktor się nie wysilił pisząc tekst. Z tego co mi wiadomo to auto zostało zepchniete do rowu przez sprawcę wypadku. Brakuje rzetelności w tekście. Może na temat nordic walking pójdzie Panu lepiej.

  Odpowiedz
  • 26 maja 2018 at 19:43
   Permalink

   A skąd te wiadomości ?”Miszczyni” kierownicy z BMW powiedziała? Samochody mamy coraz lepsze, ale nadal trzeba nimi z głową kierować, nawet BMW.Pzdr

   Odpowiedz
   • 26 maja 2018 at 21:24
    Permalink

    Jestem właścicielem auta, więc stanowczo wiem więcej od znawców jakich tu wiele. Wpis sądzę, że jest nie na miejscu biorąc pod uwagę tragiczne konsekwencje jakie mogły być po tym zdarzeniu. Autor tekstu pominął wiele faktów odnośnie okoliczności jak i winowajce z Opla vivaro. dzięki temu tekst błędnie jednoznacznie wskazuję winowajce.

    Odpowiedz
    • 26 maja 2018 at 22:50
     Permalink

     Człowieku byłeś tam, że „stanowczo wiesz więcej”? Typowy właściciel BMW…Pzdr

     Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *