XVII gala już w niedzielę. Zapowiada się niezła jazda

DZIEMBÓWKO. Zawody Klubu Jeździeckiego Profil w Pile, wspierane m.in. przez Urząd Gminy Kaczory i Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy mają już 17 letnią historię. Satysfakcji z tego faktu nie kryje ani sołtys Dziembówka Jan Robakowski czy długoletni organizator Jerzy Cerba.

Jak zawsze areną zawodów skoków przez przeszkody jest teren boiska sportowego w Dziembówku. Póki co jest radość i zadowolenie oglądających. Przyjaciół do pomocy w tym przedsięwzięciu też nie brakuje. W tym roku event wspiera firma Mrówka Profil. Będą zatem mrówki i przebierańcy. Nie zabraknie łakoci oraz gadżetów, a także atrakcji dla najmłodszych.
Jak pamiętamy za trzykrotny tryumf w zawodach, popularny ,,Kaczor” przechodzi na własność. Rok temu zgarnął go KJ Profil.

Gala w Dziembówku to sprawdzone miejsce. Tu nikt się nie nudzi. Szczególnie publiczność. Jest co oglądać. Są dodatkowe atrakcje jak konkurs na najpiękniejsze nakrycie głowy.
Jeden z najciekawszych konnych konkursów, ten o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, o puchar Henryka Stokłosy, przed rokiem wygrał Dawid Rakoczy na Hatoki, a piąty w tej konkurencji był Martin Rozynek na Legolasie. Rakoczy został też tryumfatorem i zgarnął puchar Wójta Brunona Wolskiego za Grand Prix Kaczor.

Emocje i w tym roku gwarantowane. Organizatorzy zaprosili do udziału nie tylko wszystkie kluby z naszego regionu, ale i stajnie. 19 sierpnia zawody rozpocznie o 10.00 konkurs klasy ,,LL” Nie zabraknie innych ciekawych konkurencji, w tym także konkursu Toyota i Koń. Pula nagród dla wszystkich zawodników wynosi 12 tysięcy złotych!

[Mariusz Markowski]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *