O nas

Stowarzyszenie ONI to młoda organizacja, która oficjalnie powstała w kwietniu 2019 (KRS z 09.05.2019). Opiera się na bogatym doświadczeniu swych członków takich jak:

prezes  Magdalena Siwińska: wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu NGO, realizacji i rozliczaniu projektów, z dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z osobami niepełnosprawnymi (ON) jako trener pracy oraz asystent osoby niepełnosprawnej, wiceprzewodnicząca Wielkopolskiej Wojewódzkiej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych;

wiceprezes Tomasz Żurek: właściciel firmy realizującej od dziesięciu lat projekty ze środków unijnych, aktywny działacz na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym –w tym niepełnosprawnych, matematyk, nauczyciel;

sekretarz Łukasz May: osoba od lat zaangażowana w życie innych organizacji pozarządowych od 2012 wiceprezes w innej organizacji działającej na rzecz ON, posiadający firmę szkoleniową, osoba niepełnosprawna, a więc mająca dużą wiedzę na temat działań jakie osoby niepełnosprawne najbardziej potrzebują.

Poza tym członkami stowarzyszenia są: pedagog specjalny, socjoterapeuta, pracownicy socjalni, asystenci osoby niepełnosprawnej, trenerzy pracy, księgowa w jednostce budżetowej, itd.

Jesteśmy w stanie zrealizować i rozliczyć każde działanie na rzecz osób niepełnosprawnych oraz je właściwie rozliczyć. Wieloletnie doświadczenie członków oraz fakt, że są wśród nas osoby niepełnosprawne, powoduje, że dokładnie znamy potrzeby ON i działania, jakich oczekują i jakie powinniśmy im zaproponować. Mamy także pełne poparcie władz naszego miasta oraz innych organizacji.