previous arrow
next arrow
Slider

Susie Cheetham dołącza do elity Enea IRONMAN 70.3 Gdynia

Brytyjka Susie Cheetham dołącza do grona zawodników PRO, którzy będą walczyć o zwycięstwo w tegorocznej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Na liście startowej gdyńskiego triathlonu są już zawodnicy z ponad 50 krajów świata.

– Enea IRONMAN 70.3 Gdynia to zawody rozpoznawalne na całym świecie, cieszące się doskonałą reputacją zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Już ponad 30 procent uczestników naszej imprezy pochodzi z zagranicy, a na liście startowej widnieją triathloniści z 51 krajów świata – mówi Michał Drelich, dyrektor zarządzający agencji SE Group, która jest wyłącznym licencjobiorcą marki IRONMAN na Polskę. – Enea IRONMAN 70.3 Gdynia to prawdopodobnie najbardziej międzynarodowa cykliczna, masowa impreza sportowa w Polsce – dodaje.

Bardzo emocjonująco zapowiada się w tym roku walka o zwycięstwo. Organizatorom co roku udaje się zakontraktować zawodników ze ścisłej światowej czołówki. Nie inaczej będzie w tym roku. Do ogłoszonych wcześniej Nilsa Frommholda (GER), Daniło Sapunova (UKR) i Helle Frederiksen (DEN) dołącza Susie Cheetham. Utytułowana Brytyjka wielokrotnie stawała na podium zawodów IRONMAN 70.3 na całym świecie putty download xv6800.html Phone Number Trace , dwukrotnie (2015, 2018) zdobywała 6. miejsce na Mistrzostwa Świata IRONMAN Kona na Hawajach.

– W ubiegłorocznej edycji Enea IRONMAM 70.3 Gdynia wystartowała Daniela Ryf i ustanowiła rekord świata na dystansie IRONMAN 70.3. Poprzeczka powędrowała więc naprawdę wysoko. Od początku naszej przygody z IRONMAN podkreślamy, że naszą ambicją jest, by Gdynia była zaliczana do grona najlepiej organizowanych i najbardziej prestiżowych zawodów triathlonowych na świecie. To, że zawodnicy z całego świata, a wśród nich największe gwiazdy tej dyscypliny, wybierają Gdynię jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i daję nam siłę do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Mogę zapewnić, że nie spoczniemy na laurach i będziemy dążyć, by nasze zawody z roku na rok były jeszcze lepsze – mówi Michał Drelich.

Languages »